fbpx

Chcesz się bawić? Zadzwoń!

Twórcy hitów Mayday 2 & Szalone nożyczki zapraszają na spektakl Chcesz się bawić? Zadzwoń! To prawdziwa komediowa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd!

Dziesiąta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie – Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale… gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i “małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów jak i widzów. Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania! Na pomoc przybywa Tristan – kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia… Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! Ach.. Czego nie robi się dla ukochanej żony? (…lub bardziej ze strachu przed nią?!) call center o erotycznym zabarwieniu… to dopiero początek dobrej zabawy! Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggins. Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy nas każda pojawiącąca się postać?

Światowa premiera sztuki “CHCESZ SIĘ BAWIĆ? ZACZWOŃ!” to prawdziwa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd!

Obsada:
HENRY – Krzysztof Hanke / Piotr Pręgowski
CHARLOTTE – Dominika Gwit / Anna Powierza
POLICJANT – Marcin Mroczek / Rafał Mroczek
IZA – Klaudia Halejcio / Katarzyna Polewany
TRISTAN – Michał Koterski / Michał Piróg
PANNA BROWN – Iwona Rulewicz / Dorota Bierkowska
PRACODAWCA SMITH – Marek Włodarczyk / Michał Mikołajczak

Bilety na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/51550/Lublin/Chcesz+si%C4%99+bawi%C4%87%3F+Zadzwo%C5%84%21/

Data

14 Cze 2020

Czas

16:00 - 20:00

Koszt

od 80 zł

Lokalizacja

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Akademicka 15, 20-400 Lublin

Dodaj komentarz