fbpx

Koncert Beata i BAJM

Beata i Bajm
02.02.2020 (niedziela)
Klub30
Lublin, ul. Jasna 7.

Cztery dekady działalności, setki koncertów i mnóstwo ponadczasowych hitów, wśród których trudno wskazać te najważniejsze, ponieważ każdy z nich na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki. To będzie absolutna gratka dla wszystkich fanów!


Bajm to zespół, który powstał w 1978 roku w Lublinie. Na przestrzeni lat stał się jednym z najważniejszych zespołów na polskiej scenie, a muzykę, jaką wykonują można określić połączeniem popu i pop-rocka. Obecnie w skład grupy wchodzą: Beata Kozidrak, Adam Drath, Piotr Bielecki, Artur Daniewski, Krzysztof Nieścior oraz Maria Dobrzańska.
5 lat po powstaniu wydany został debiutancki krążek pt. „Bajm”, zaś do końca lat 80-tych, grupa wydała kolejne cztery albumy – „Martwa Woda”, „Chroń Mnie”, „Nagie Skały” i „Biała Armia”. Lata 90-te przyniosły następne płyty – „Płomień z nieba” i „Etna” oraz kompilację hitów pt. „Ballady”. W 1998 r. został wydany debiutancki album wokalistki pt. „Beata”, z kolei na otwarcie trzeciej dekady działalności, ukazał się ósmy album – „Szklanka Wody”. Bajm koncertował w wielu krajach Europy, a także w USA i Kanadzie. W trakcie czwartej dekady działalności zespołu, Bajm wydał album pt. „Blondynka”, a w 2015 roku ukazała się pierwsza koncertowa płyta pt. „Bajm Live – akustycznie”. Rok później światło dzienne ujrzał solowy krążek Beaty pt. „B3”. W 2018 roku zespół świętował swoje 40-lecie.

Bilety do kupienia: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/47273/Lublin/BAJM/?fbclid=IwAR2q3PAhQwM5gOjFNQRQ6BFpznrdWH8EW2iEtp4h3If9rNiQpOOHfb4z-4o

Data

02 lt. 2020
Expired!

Czas

18:00 - 22:00

Koszt

70 zł

Dodaj komentarz