fbpx

Michał Wiśniewski Akustycznie II

21 października 2020 o godz. 19:00
Klub 30, ul. Jasna 7
Lublin

Michał Wiśniewski Akustycznie – cz. II – ZAWSZE NAPRZÓD NIGDY WSTECZ. Druga odsłona akustycznej trasy Michała Wiśniewskiego –  zatytułowana “Zawsze Naprzód Nigdy Wstecz”. Po bardzo dobrym przyjęciu pierwszej serii koncertów akustycznych, Wiśniewski zapragnął dać publiczności jeszcze więcej… Usłyszymy piosenki, które nie były wykonywane do tej pory!

To prawdziwa gratka dla fanów, nawet tych, którzy mieli okazję gościć już na koncercie akustycznym Michała Wiśniewskiego.  Nie zabraknie oczywiście znanych przebojów takich jak “A wszystko to”, “Powiedz” czy “Zawsze z Tobą chciałbym być” jednak pojawią się również takie utwory jak: “Daj Mi Siebie”, “Piekło”, “Niewiele chcę”, “Żegnam Was”, “Spojrzenia Mówią Wszystko”, “Bóg Jest Miłością”, “Cztery Piweczka” i wiele więcej, ale pełna lista utworów niech zostanie zagadką, która rozwiąże się wraz z rozpoczęciem koncertu!

Jednego jesteśmy pewni – na tym koncercie po prostu trzeba być! To magiczna podróż przez 25 lat muzycznego dorobku Michała Wiśniewskiego, okraszona dźwiękami pianina, kontrabasu, gitary akustycznej i dopełniana przepięknym głosem Ani Świątczak, którą na co dzień możemy na powrót oglądać w zespole Ich Troje. Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie! 

Bilety dostępne online

Data

21 październik 2020
Expired!

Czas

19:00 - 22:00

Koszt

od 69 zł

Lokalizacja

Klub 30
Jasna 7, 20-077 Lublin

Dodaj komentarz