fbpx

Konkurs z okazji Nocy Balkonów

Jak wiecie z naszego portalu Noc Kultury 2020 została przeniesiona z 6 czerwca na jesień. Jednak Warsztaty Kultury wychodzą z ciekawą propozycją. Zapraszamy do uczestnictwa w Noc Kultury 13 i ⅓ czyli Nocy Balkonów!

O co chodzi?

Chcąc podtrzymać tradycję czerwcowej, wyjątkowej nocy wszyscy zaproszeni są do wspólnego ozdobienia naszego miasta. Jak czytamy na stronie miasta Lublin: “Noc Kultury znana jest z tego, że na kilka godzin dekoruje miasto światłem. W wielu zaułkach kryją się instalacje artystyczne, zaskakują nieoczywiste miejsca, w których publiczność znajduje punkty programu – dziurki od kluczy, zapomniane bramy i dachy starych kamienic….”.

Jak wziąć udział?

W nocy z 6 na 7 czerwca 2020 należy efektownie udekorować swój balkon, parapet lub okno za pomocą światła! Mogą to być lapki, świeczki, lampiony, czy lasery. Liczy się kreatywność, pomysłowość oraz wyobraźnia. Następnie należy zrobić zdjęcie przygotowanej instalacji, a następnie opublikować je na wydarzeniu Noc Kultury 2020 | miastoczułość na fanpage Nocy Kultury 6 czerwca od godz. 19.00 do 7 czerwca do godzi. 02:00 z dopisaną dzielnicą, w której zostało zdjęcie wykonane.

Rozstrzygnięcie konkursu i nagrody: 

  • W konkursie zostaną przyznane dwie nagrody – od jury oraz od publiczności Nocy Kultury, każda o wartości 1000 zł.
  • Publiczność zdecyduje za pomocą lajków na facebooku.
  • Jury oceni kreatywność i pomysłowość Waszej świetlnej instalacji.
  • Decyzja zapadnie nie później niż 15 czerwca 2020.

Informacje oraz grafika pochodzą ze strony miasta Lublin.

Dodaj komentarz